Published by: 0

Хімчистка костюма. Як почистити костюм, щоб він став як новий?

Бездоганний костюм – візитна картка успішної людину, як і начищені туфлі або гарний годинник. Але життя непередбачене й навіть у самих акуратних людей на піджаці або штанях/спідниці можуть з’явитися плями, які тяжко вивести. Що ж робити в подібній ситуації, щоб і заплямованим не ходити, і костюм не втратив форму або колір? Вихід є – це хімчистка костюма.

Звідки така чутливість. Чому потрібна хімчистка костюма.

Навіть сучасні матеріали ще не дозволяють створити діловий костюм, здатний пережити прання в машинці-автоматі. А вся проблема в особливостях костюмної тканини. Вона добре тримає форму тільки якщо на неї не виявляється зайве температурне або механічний вплив. Також гарний костюм на підбивці важко відпрасувати правильно, щоб не залишити заломів і непотрібних складок.

Якщо ж трапилася неприємність, і на костюм посадили пляма, то потрібно якомога швидше від нього (забруднення в змісті) позбутися. Зробити це можна самостійно тільки в тому випадку, коли забруднення не проникає у волокна тканини. Так, крейда, пил, пісок, крихти досить просто змахнути сухою тканиною або папером. У жодному разі не можна намагатися «урятувати» ситуацію вологими серветками. Це може не тільки збільшити пляму, але й побільшати його, залишивши характерний ореол навколо місця забруднення.

Особлива ситуація, коли забруднювачем став крем для взуття, губна помада, лак для нігтів, чорнило й інші стійкі речовини. У цьому випадку не варто займатися «самолікуванням», а скоріше відправитися в спеціалізований сервіс.

5 причин, по яких відразу потрібно нести костюм у хімчистку

У хімчистці «Унікс-Клін» вам готові запропонувати необхідне якісне обслуговування. Якщо ви віднесете костюм саме сюди, то самі переконаєтеся в тому, що зробили правильно. Результатом обробки стане:

  • Видалення плям, яке не ушкоджує структуру тканини. Ми використовуємо засоби на основі органічних розчинників і поверхово активних речовин, які дбайливо ставляться до тканини;
  • Освіжені манжети й комірець. Віддаляється характерний лиск, який згодом утворюється в цих місцях навіть при акуратному носінні;
  • Збереження фасону й посадки костюма. Сушіння проводиться в правильному положенні, що не дозволяє змінити деталям форму;
  • Повна дезінфекція й усунення навіть застарілого запаху (тютюну, наприклад);
  • Істотне продовження строку життя костюма.

Зберегти репутацію  акуратної людини не тільки в справах, але й зовні, ви зможете за допомогою хімчистки «Унікс-Клін».

хімчистка костюма