Loading...

Послуги

Наші послуги хімчистки одягу

Надаємо професійні послуги хімчистки одягу, аквачистка, прасування, прання, ремонт одягу

Послуги  хімчистки одягу, чистка виробів з натуральної шкіри і хутра, видалення плям, чистка виробів, що вимагають індивідуального підходу, дрібний ремонт, чистка спецодягу, аквачистка пудушок

Клінінгові Послуги

Хімчистка м’яких меблів, матраців, килимів та стільців

Генеральне прибирання, прибирання після ремонту, що підтримує прибирання за контрактом

Миття вікон, вивісок і фасадів

Видалення запахів (озонування)

Хімчистка килиму + оверлок

 

Бути лідером непросто: це не тільки престиж і успіх, а й велика відповідальність. Саме таку таке завдання – бути лідером за якістю чищення – МИ поставили собі.

МИ – це хімчистка «УНІКС-КЛІН», команда цілеспрямованих професіоналів. Ми не хвалимося двадцятирічним досвідом, ми робимо світ чистішим.

Найкраща реклама для нас – це аж ніяк не промо-акції, яскраві вивіски і помітні вкладки в журналах. Краща реклама – це задоволений обслуговуванням клієнт, який буде рекомендувати наші послуги десяткам своїх друзів, родичів, знайомих.

Нанесення малюнків на шкіру

 Розпис по шкірі: це ваш унікальний стиль і дизайн

Коли ми віддаємо в хімчистку що-небудь зі шкіри, ми очікуємо отримати річ у практично новому стані. Ми хочемо бачити її з насиченим кольором, своєю характерною текстурою, що зберегла міцність, функціональність, без плям і пошкоджень. А що, якщо після хімчистки шкіряних речей нанести на них дизайнерський малюнок? Ми пропонуємо унікальну послугу – розпис виробів зі шкіри. Це дозволить перетворити їх на неповторні, стильні предмети, яких точно ні в кого більше немає.

У чому особливість?

Ідея принта не нова – зараз знаходиться на піку популярності тренд розписом акриловими фарбами на джинсовій тканині. Але ми пропонуємо вам нанести малюнки на шкіряних речах і виробах будь-якого формату:

  • Одяг;
  • Аксесуари – сумки, валізи, кейси, портмоне, тощо;
  • Чохли для м ‘яких меблів або автомобільних салонів.

За рахунок технічних можливостей ми можемо працювати з будь-якими речами з гладкої шкіри. Єдина умова – обов’язково провести попередньо повну хімчистку виробу. Так ми зможемо гарантувати стійкість принта.

При цьому ми використовуємо технологію, яка дозволяє повністю зберегти текстуру матеріалу. Виріб виглядає природно, не змінює своїх функціональних властивостей. Займається всім професійний художник, дизайнер-оформлювач. Він допоможе підібрати ескіз, адаптує його під фасон, розміри, і зробить професійний малюнок на шкіряних речах.

Переваги

Головний плюс – отримання унікального, неповторного предмета, який буде задавати ваш стиль, виділить у будь-якому суспільстві. Але це не єдина перевага в нашій послузі, їх набагато більше:

  • На малюнку немає видимих, відчутних меж переходу, він повністю зливається з поверхнею матеріалу;
  • Підходить для застосування на аниліновій (пофарбованій) шкірі – колір не спотворюється, не вступає в реакцію з базовим барвником;
  • Малюнок виходить стійким, довговічним – при належному догляді і акуратному обігу він не буде втрачати вигляд нового через рік і навіть довше;
  • Фарба і фіксатор повністю безпечні для людини;
  • Малюнок не змивається водою.

У підсумку ви можете отримати не просто чисті, а оригінальні шкіряні речі, які підкреслять вашу особистість, виділять, зроблять образ завершеним. Вони не просто виглядають як нові – це вже інший дизайн, створений особисто для вас. Будь-яка ідея з оформлення виробів зі шкіри може стати реальністю – ми допоможемо!

 

малюнки на шкіру малюнки на шкіру малюнки на шкірумалюнки на шкіру

малюнки на шкірі

Потреба в чистоті є однією з важливих турбот кожної людини в сучасному світі. Одяг – це важлива частина нашого життя і кожен хоче відчувати себе в ній впевнено і комфортно. Турбота про чистоту нашого одягу – питання, яке займає все життя.
Для досягнення дійсно відмінної якості чистки ми в першу чергу використовуємо професійний сервіс, нові технології та обладнання.

ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН

НАШИ ЦІНИ

послуги хімчистки