Loading...

Про нас

Про нас

Підприємство Сфера-93 і хімчистка “УНІКС-КЛИН” утворені в 1993 році. Маючи 25-річний досвід, ми пропонуємо широкий спектр послуг хімчистки в Києві: сучасну аквачищення, чистку хутряних виробів, зимових курток, пуховиків чистку виробів з мембранних тканин, натурального шовку.

Володіючи сучасною технічною базою, хімчистка “УНІКС-КЛИН” використовує інноваційні засоби для чищення для якісної чистки і збереження Ваших речей.

Хімчистка “УНІКС-КЛИН” оснащена сучасним обладнанням для роботи з забрудненнями будь-якого характеру і ступеня складності. Застосовуючи різні методи зачистки, Ми забезпечуємо дбайливе ставлення до кожної речі.

Довіртесь Нашим фахівцям якщо Вам потрібна аквачистка (прачечна), суха хімчистка, виведення плям, чищення виробів з хутра, натуральної шкіри, чищення взуття, сумок, м’яких меблів, килимів, прибирання приміщень і багато іншого.

 

Хімчистка «УНІКС-Клін» – особливості та переваги 

Сьогодні на ринку товарів можна підібрати найрізноманітніші види одягу, але набагато складніше правильно очистити його. І хоча ви можете купити якісні пральні порошки або вибрати освіжаючі засоби, але будь-які режими прання на побутовому машинці з часом тільки зіпсують вашу білизну. Особливо це стосується глибоких забруднень килимів, меблів або синтетичних матеріалів.

Виходом є професійна хімчистка «УНІКС-Клін», яка надає послуги хімічної чистки будь-яких речей. З нами ви швидко відновите оригінальний вид будь-якого матеріалу, а також очистите його від забруднень.

Переваги замовлення послуги в компанії «УНІКС-Клін»

  1. Доступна вартість. Всі послуги хімічної чистки і професійного прання одягу надаються за низькою вартістю, яку може собі дозволити кожен клієнт. В цілому, ціна в пральні в Києві на кожен вид забруднень залежить від матеріалу і обсягу завдання, тому ви можете звернутися в хімчистку «УНІКС-Клін», щоб дізнатися вартість вашої прання.
  2. Різниця матеріалів. Ми надаємо послуги різного виду: професійну прання килимів, штор, білизни кращими засобами (всі речовини розроблені в «УНІКС-Клін», або куплені в перевірених виробників). Ми підбираємо індивідуально під ваше білизна засіб – це може бути порошок, рідке речовина або інші чистячі матеріали.
  3. Якісне очищення. Незалежно від виду матеріалу або тканини ви залишитеся повністю задоволені тим, як ми відбілити її. Відновлення зовнішнього вигляду і глибоке очищення зробить ваш одяг схожою на нову, поверне насичений колір, а також повністю видалить будь-які забруднення.
  4. Краще обладнання та професійні фахівці. Прання одягу в Києві в компанії «УНІКС-Клін» виконується на новітньому інноваційному обладнанні, яке проходить постійні перевірки. У нас працюють тільки кращі майстри, які мають великий досвід поводження з технікою і матеріалами.
  5. Індивідуальний підхід. З кожним клієнтом ми працюємо індивідуально, тому що саме так розраховується вартість замовлення. Наші консультанти завжди готові допомогти вам, надати відповіді на питання, що цікавлять. Ви залишитеся повністю задоволені обслуговуванням хімчистки «УНІКС-Клін».

Вибирайте «УНІКС-Клін» і ви отримаєте кращу якість очищення будь-якого матеріалу з самої комфортної ціни в пральні. Хімічна чистка від нашої фірми – запорука якості вашого одягу.

хімчистка, чистка одягу, хімчистка Київхімчистка, чистка одягу, хімчистка Київ

Хімчистка верхнього утепленого одягу.

Звичайно такі вироби називають «пуховиками», хоча часом пуху, як такого, вони не містять. Для зручності викладу й ми будемо використовувати слово «пуховик». Цей вид верхнього одягу став особливо популярним завдяки низкою вартості, легкій вазі й простоті хімчистці в порівнянні із шубами, дублянками й теплими шкіряними куртками. Причому часто вони мають порівнянні теплоизолирующие властивості, виглядають красиво й елегантно. Однак якість виробів у ряду виробників суттєво впало в останні роки, тому для успішного надання послуги необхідна крайня уважність при хімчистці.

У нашій хімчистці, чищення пуховиків ми проводимо двома способами: звичайним і делікатним. Перший по суті являє собою звичайну хімчистку (прання), тому що для більшості синтетичних тканин і частини синтетичних наповнювачів дозволено використовувати підвищений рівень ph і сильний механічний вплив. Другий – це делікатний процес, і повинен строго класифікуватися як аквачистка, оскільки дозволяє застосовувати тільки нейтральні мийні засоби й дбайливий механічний вплив.

Абсолютна більшість виробів (більш 90%) з позначкою «тільки хімчистка» можливо успішно чистити методом аквачистки. Це пов’язане з тим, що Наші мийні засоби серії ” Унікс-Клін” починають ефективно працювати вже в холодній воді, максимальна температура в миючій ванні не перевищує 40°С. Препарати делікатно впливають на волокна тканини і її колір, а Наші спеціальні добавки дозволяють протистояти усадці.

АКВАЧИСТКА

Це складний хіміко-фізичний процес, який ближче до хімчистки, чому до прання. Він здійснюється при відносно низькій температурі, помірних механічних впливах і невеликої тривалості часу. Головним фактором аквачистки є хімічні препарати. Вони підбираються по своїх властивостях для кожного конкретного матеріали виробів. Для одержання гарних результатів обробки потрібні глибокі знання властивостей матеріалів. Призначення й дії препаратів. Суті технологічного процесу. Правильний вибір режимів обробки конкретного  виробу з урахуванням його стану, ступені зношування й інших факторів.

Як ми стираємо й обробляємо Ваші речі в хімчистці?

Речі, які Ви нам здаєте на прання, прасування або в хімчистку в наш приймальний пункт, надходять на наше підприємство хімчистки . де їх технолог попередньо оглядає. Якщо якісь із ваших речей не можна стирати, обробляти в хімчистці або на них немає маркування, ми подзвонимо й запропонуємо альтернативні варіанти. Потім технолог розділить речі по категоріях: світлі, темні, кольорові;  перевірить бирки на кожній речі, щоб уточнити вимоги до прання або до хімчистки. Після обробки ваші чисті й вигладжені речі вертаються на приймальний пункт

ЦІНИ

Наш інтернет-магазин https://sfera-93.com/