Loading...

Про нас

Хімчистка  одягу в Унікс-Клін

хімчистка одягу

Хімчистка одягу “УНІКС-КЛИН” утворена в 1993 році. Маючи 25-річний досвід, ми пропонуємо широкий спектр послуг хімчистки в Києві: чистка одягу, сучасну аквачистку, чистку хутряних виробів, зимових курток,  хімчистка пуховика, хімчистка виробів з мембранних тканин, натурального шовку, хімчистка костюма.

Володіючи сучасною технічною базою, хімчистка “УНІКС-КЛИН” використовує інноваційні засоби для чищення для якісної чистки і збереження Ваших речей.

Хімчистка “УНІКС-КЛИН” оснащена сучасним обладнанням для роботи з забрудненнями будь-якого характеру і ступеня складності. Застосовуючи різні методи зачистки, Ми забезпечуємо дбайливе ставлення до кожної речі.

Довіртесь Нашим фахівцям якщо Вам потрібна аквачистка (прачечна), суха чистка  (хімчистка), виведення плям, хімчистка одягу та виробів з хутра, натуральної шкіри, чищення взуття, сумок, м’яких меблів, килимів, прибирання приміщень і багато іншого.

Хімчистка одягу 

Сьогодні на ринку товарів можна підібрати найрізноманітніші види одягу, але набагато складніше правильно очистити його. І хоча ви можете купити якісні пральні порошки або вибрати освіжаючі засоби, але будь-які режими прання на побутовому машинці з часом тільки зіпсують вашу білизну. Особливо це стосується глибоких забруднень килимів, меблів або синтетичних матеріалів.

хімчистка

Виходом є професійна хімчистка «УНІКС-Клін», яка надає послуги хімчистки одягу. З нами ви швидко відновите оригінальний вид будь-якого матеріалу, а також очистите його від забруднень.

Переваги замовлення послуги в хімчистці «УНІКС-Клін»

  1. Доступна вартість. Всі послуги хімчистки і професійного прання одягу надаються за низькою вартістю, яку може собі дозволити кожен клієнт. В цілому, ціна в пральні в Києві на кожен вид забруднень залежить від матеріалу і обсягу завдання, тому ви можете звернутися в хімчистку «УНІКС-Клін», щоб дізнатися вартість вашої прання.
  2. Різниця матеріалів. Ми надаємо послуги різного виду: професійну прання килимів, штор, білизни кращими засобами (всі речовини розроблені в «УНІКС-Клін», або куплені в перевірених виробників). Ми підбираємо індивідуально під ваше білизна засіб – це може бути порошок, рідке речовина або інші чистячі матеріали.
  3. Якісне очищення. Незалежно від виду матеріалу або тканини ви залишитеся повністю задоволені тим, як ми відбілити її. Відновлення зовнішнього вигляду і глибоке очищення зробить ваш одяг схожою на нову, поверне насичений колір, а також повністю видалить будь-які забруднення.
  4. Краще обладнання та професійні фахівці. Прання одягу в Києві в компанії «УНІКС-Клін» виконується на новітньому інноваційному обладнанні, яке проходить постійні перевірки. У нас працюють тільки кращі майстри, які мають великий досвід поводження з технікою і матеріалами.
  5. Індивідуальний підхід. З кожним клієнтом ми працюємо індивідуально, тому що саме так розраховується вартість замовлення. Наші консультанти завжди готові допомогти вам, надати відповіді на питання, що цікавлять. Ви залишитеся повністю задоволені обслуговуванням хімчистки «УНІКС-Клін».

Вибирайте «УНІКС-Клін» і ви отримаєте кращу якість очищення будь-якого матеріалу з самої комфортної ціни в пральні. Хімчистка одягу  від нашої фірми – запорука якості вашого одягу.

хімчистка одягу

ЦІНИ НА ПОСЛУГИ ХИМЧИСТКИ

КОНТАКТИ