Published by: 0

Невід’ємна частина постільних приналежностей – подушка. Вона робить сон комфортним і приємним. Подушки потребують регулярного догляду, адже вони постійно контактують зі своїм власником, їх стан впливає на його здоров’я.

Подушка складається із чохла й наповнювача. У більшості випадків чохол зшитий із щільної тканини натурального походження. Донедавна в якості наповнювача використовувалися пух і пір’я. Сучасні виробники при виготовленні подушок застосовують більш практичний матеріал, який можна стирати. Однак багато віддають переваги класичним пуховим подушкам. Якщо виріб із синтепона можна хоча б його випрати, то з пір’яними виробами самостійно дуже важко впоратися.

По-перше, домашнє прання не вилучить із наповнювача пилових кліщів, віруси та бактерії. По-друге, після прання ( через не правильне сушіння) виробу здобуває неприємний запах, в – третіх, внаслідок прання, пухові подушки можуть збитися в один або кілька грудок, які дуже важко буде розтрясти. Основними етапами професійного чищення є: попереднє зачищення подушки професійним плямовивідними препаратами; потім подушка відправляється в машину аквачистки, де проходить обробку  на спеціальних режимах; після аквачистки за допомогою потужних потоків теплого повітря й кругового обертання подушка разом з пухом і пір’ям просушується й розпушується в сушильній машині.

Переваги професійних компаній.

Наявність сучасного встаткування, яке має великий ступінь ефективності. У ході проведення аквачистки використовуються інноваційні технології, при яких наповнювач повністю очищається за допомогою води й професійних гипоалергенных засобів, що чистять. Оброблений виріб не викличе алергійних реакцій у своїх хазяїв. Подушка після аквачистки не містять вірусів, бактерій і пилових кліщів.