Published by: 0

АКВАЧИСТКА

Термін «вологе чищення» або аквачистка прийнято вживати, коли мову йдете  про прання речей, які звичайно стирати у виробничих умовах не прийняте. Речі, для яких застосовується вологе чищення, називає «делікатним» асортиментами, для обробки якого вживається й сухе чищення (хімчистка). Між пранням і вологим чищенням немає такої істотної різниці, як між пранням і сухим чищенням, і виражаючись певне, вологе чищення — це і є прання.

Аквачистка делікатних речей у водному середовищі із застосуванням різноманітних препаратів ставить метою очистити речі від забруднювача, захистити оброблювані вироби від впливу води, повернути ним втрачені при експлуатації властивості.

Область застосування аквачистки досить обмежена. Аквачистка не може бути самостійним процесом, а може вживатися як додаткова технологія в хімчистці або пральні. Підприємства, що мають у своєму арсеналі тільки вологе чищення, не досягають потрібної економічної ефективності через численні обмеження цього технологічного процесу. Але є кілька областей, де вживання вологого чищення дає прекрасні результати з погляду поліпшення якості обробки речей, збільшує екологічність виробництва й розширює асортименти оброблюваних речей. До асортиментів, придатного для обробки у вологому чищенні в рамках підприємства хімчистки, ставляться пуховики з різноманітними аппретами, весільні плаття й формений одяг, одяг зі шкіри й замші яскравих квітів і з різноманітними покриттями, комбіновані речі, речі з аппретированной джинсової тканини.

З цінами хімчистки Унікс-Клін Ві можете ознайомитись тут