Published by: 0

Засіб для хімчисток Унікс-Клін “Z”

            Засіб призначений для регулярного чищення хімічної машини від забруднень, викликаних зажириванием перхлорэтилена, скупчуванням ворсу, пили й інших нерозчинних речовин у важкодоступних місцях машини. Регулярне застосування УНИКС-КЛИН «Z» дозволяє уникнути утвору небажаних розлучень на  виробах, посерения білих тканин, утвору «незрозумілих плям».

УНИКС-КЛИН «Z» має яскраво виражений жиро й краскоудаляющим  дією.  Так само як і засіб для попереднього зачищення дозволяє видаляти старі плями від жиру, фарби, клеячи. Незамінний при видаленні сильних залоснений. Добре допомагає позбутися такої проблеми, як неправильно нанесена фарба на шкіряні вироби.

УВАГА !!! Препарат дуже активний. Перед використанням проводити проби на тканині . Як підсилювач хімічного чищення найкраще застосовувати в суміші 4 частини УНИКС КЛИН «В» і дві частини «Z».

Дуже добре забирає жовтизну,  суттєво обновляє колір.

ЗАСТОСУВАННЯ:

Для чищення хімічної машини використовувати 200 мол. УНИКС-КЛИН ЗЕТ на 20 л. Розчинника.

-Набрати в барабан машини 20л. чистого розчинника додати через уловлювач 200 мол. ЗЕТ.

-Включити машину в роботу: 3-5 хвилин «насосний кругообіг»-барабан, уловлювач, насос, барабан», використовуючи реверсивне обертання барабана.

-40 секунд включити «отжим» не виключаючи «насосний  кругообіг».

При необхідності цю процедуру повторити кілька раз.

Увага: Після кожного «вітжимау» необхідно перевірити «уловлювач» тому що вимиті ворс і бруд з машини можуть закупорити отвори  «голкавпіймача».

Брудний розчин злити в дистилятор. Для промивання фільтра використовувати штатну процедуру, але з додаванням УНИКС КЛИН ЗЕТ.

хімічної машини