Loading...

Послуги

Наші послуги хімчистки одягу

Надаємо професійні послуги хімчистки одягу, аквачистка, прасування, прання, ремонт одягу

Послуги  хімчистки одягу, чистка виробів з натуральної шкіри і хутра, видалення плям, чистка виробів, що вимагають індивідуального підходу, дрібний ремонт, чистка спецодягу

Клінінгові Послуги

Хімчистка м’яких меблів, матраців, килимів та стільців

Генеральне прибирання, прибирання після ремонту, що підтримує прибирання за контрактом

Миття вікон, вивісок і фасадів

Видалення запахів (озонування)

Хімчистка килиму + оверлок

 

Бути лідером непросто: це не тільки престиж і успіх, а й велика відповідальність. Саме таку таке завдання – бути лідером за якістю чищення – МИ поставили собі.

МИ – це хімчистка «УНІКС-КЛІН», команда цілеспрямованих професіоналів. Ми не хвалимося двадцятирічним досвідом, ми робимо світ чистішим.

Найкраща реклама для нас – це аж ніяк не промо-акції, яскраві вивіски і помітні вкладки в журналах. Краща реклама – це задоволений обслуговуванням клієнт, який буде рекомендувати наші послуги десяткам своїх друзів, родичів, знайомих.

Потреба в чистоті є однією з важливих турбот кожної людини в сучасному світі. Одяг – це важлива частина нашого життя і кожен хоче відчувати себе в ній впевнено і комфортно. Турбота про чистоту нашого одягу – питання, яке займає все життя.
Для досягнення дійсно відмінної якості чистки ми в першу чергу використовуємо професійний сервіс, нові технології та обладнання.

 

ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН

НАШИ ЦІНИ

послуги хімчистки