Published by: 0

ЗАСІБ ДЛЯ ПОСИЛЕННЯ ХІМІЧНОГО ЧИЩЕННЯ УНИКС КЛИН «УА»

(с антистатичним, пілінговидаленням  і аппретивним ефектом)

Продукт являє собою оптимальну комбінацію аніонних і катионактивных  речовин багато функціонального призначення.

Спеціально розроблена формула, завдяки збалансованості  змісту поверхнево-активних речовин (ПАР) різних типів, дозволяє добитися посилення миючого дії при використанні в неводних середовищах.

Препарат УНИКС КЛИН «УА» забезпечує гарний результат чищення  білих  і кольорових виробів з натуральних і синтетичних волокон.

Дія, що розпушує шари забруднень сприяє їхньому видаленню й розчиненню в перхлоретілені, що так само забезпечує й видалення пилинга в першій ванні.

Посилення  солюбилизации  жирових забруднень у перхлоретілені при дії ПАР перешкоджає їхньому повторному  осадженню на тканину.

Наявність катіонних ПАР, що володіють антистатичною  дією  зменшує небезпека  появи сірого відтінку, знімає  електричні заряди, які  накопичуються на тканинах у процесі хімічного чищення .

Під час сушіння вироби  менше зазнають  зминання в результаті чого спрощується  подальше  прасування й фінішне доведення виробу.

Підсилювач хімчистки не надає одягу неприємного заходу,  обмежене. Зміст води, перешкоджаючи втраті кольору й усадки. У складі продукту немає агресивних, шкідливих речовин і компонентів, заборонених до застосування на підприємствах хімічного чищення одягу.

ЗАСТОСУВАННЯ:

Застосовується тільки в машинах хімчистки.

Концентрація 4- 6  мол. на 1 л. розчинника (+ кількість розчинника у фільтрі).

Кількість і час  застосування залежить від ступеня забруднення і якості виробу.

 

Продукт розчинний у перхлоретілені  й не виявляє впливу на фільтр.

У випадку двухваного чищення, продукт додається в другу ванну.

Засіб для хімчисток