Loading...

Наши клиенты

Вопросы? Сообщите нам / Питання? Повідомте нам

Химчистка одежды/Хімчистка одягу

Професійна хімчистка Унікс-Клін. Хімчистка вв Києві, суха чистка одягу, виробів зі шкіри та хутра.

Хімчистка  “Унікс-Клін”. Зазвичай власник може випрати більшість видів речей в домашній пральній машині, наприклад, постільна білизна або кофти. Але існують і речі, які не можна прати у звичайному режимі і яким рекомендується хімчистка. Це стосується делікатного одягу, шовку, а також всіх ділових костюмів, які не вийде просто закинути в пральну машинку.

Якщо ви хочете почистити або освіжити такий одяг, то завжди можете скористатися послугами професійних компаній, які займаються хімчисткою і аквачистка одягу в Києві. Хімчистка в Києві “УНІКС-КЛІН” надає свої послуги по хімчистці за доступними цінами. Ми оперативно і в найкоротші строки відновимо зовнішній вигляд тканини, повернемо її свіжість, а також видалимо будь-яку пляму.

Як відбувається процес хімчистки або аквачісткі- особливості фірми “УНІКС-КЛІН”

Професійна хімчистка – це обробка матеріалу досить агресивними речовинами, які виводять навіть найміцніші і глибокі плями. Жоден із засобів не псує одяг, не є токсичним або небезпечним, не викликає алергій. Тому ви можете не побоюватися негативних наслідків. До того ж, ми використовується тільки власну професійну хімію або порошки перевірених виробників. Хімчистка повністю безпечна як для користувача, так і для тканини будь-якого типу.

Хімчистка відбувається в кілька етапів:

  1. Попередній огляд. Майстри визначають тип прання, масштаб забруднень. Як правило, для більшості видів виробів спочатку потрібно визначити тільки вид обробки – суха або волога чистка (аквачистка). Друга виконується при більш складних забрудненнях. Тут же вам допоможуть розрахувати вартість професійної аквачистки білизни.
  2. Виведення плям. Як і вдома, під час хімчистки виробів потрібна попередня зачистка. Складні плями (застарілий жир, біологічні забруднення) замочують у спеціальних речовинах. Тільки після цього можна приступати безпосередньо до хімчистки.
  3. Сама хімчистка одягу або аквачистка виконується за допомогою якісних хімічних засобів від “УНІКС-КЛІН” на сучасному обладнанні. Всі роботи виконують досвідчені фахівці. Тому ви можете бути впевнені в тому, що ваші речі в надійних руках.
  4. Сушка одягу. Всі матеріали потрібно потім професійно висушити, щоб вони були у відмінному стані. Особливо це стосується костюмів або делікатних тканин.

“УНІКС-КЛІН” виконує всі роботи найкращим чином. Тому ви отримаєте тільки професійно очищені і випрану білизну, верхній одяг або килими. Всі послуги мають доступну для кожного клієнта вартість. Ви залишитеся задоволені тим, що вибрали нашу компанію.

хімчистка хімчистка

З нашими цінами Ви можете ознайомитись по ссилці https://www.sfera-93.com.ua/uk/cini/

Основна концепція нашої компанії – це надання повного універсального спектра послуг хімчистки з максимально можливою якістю наданих послуг за прийнятними цінами.  Звертаючись до нас Ви одержуєте послуги хімчистки в зручному для Вас місці та у короткий термін.

Переваги хімчистки « Унікс-Клін»: 5 головних причин вибрати нас

Професійне чищення одягу – це не тільки виведення плям зі спецівки. У регулярній хімчистці бідують і багато інші речі. Ми вважаємо, що будь-яка справа слід довіряти професіоналам, і хімчистка – не виключення. Але чому серед сотень подібних сервісів наші клієнти вибирають саме нас? На це питання є відразу 5 відповідей.

Низькі ціни

Це не виходить, що ми виявляємо винятково дешеві послуги. Ми знайшли способи зробити вартість більш комфортної для наших клієнтів, не відступаючи від стандартів якості.

  • Ми використовуємо засоби для прання власного виробництва.
  • Намагаємося формувати свій прибуток за рахунок об’ємів.
  • Плямовивідники й зачисні засоби купуємо з мінімумом націнок.

Тому звертаючись до нас, ви заощаджуєте гроші, не втрачаючи якості.

Імпортне устаткування

Без професійного встаткування неможливо говорити про відповідну до хімчистки. Щоб позиціонувати себе, як одну із кращих хімчисток у Києву, ми завжди стежимо за тим, щоб іти в ногу згодом.

У нашому розпорядженні професійні машини для хімчистки й аквачистки від провідних німецьких і італійських виробників. Це значить:

  • Якісне прання навіть дуже забруднених речей;
  • Дбайливе чищення навіть дуже делікатних виробів;
  • Швидку обробку замовлень.

Європейська якість помітна на результатах нашого прання.

Засоби, які не псують тканина

Ми використовуємо для видалення плям тільки імпортні засоби від провідних виробників. Вони глибоко проникають у волокна й сприяють розщепленню забруднень, не ушкоджуючи при цьому саму тканину. Ми можемо позбавити від складних плям навіть дуже дорогі куртки, дублянки, пуховики, не нашкодивши їм.

Для загальної ж чищення ми використовуємо засоби власного виробництва. Становлячи їх під наші потреби, постійно поліпшуючи формулу, ми дістаємо кошти, які не тільки не уступають закордонним аналогам, але й перевершують по якості й силі впливу. При цьому, через відсутність великих маркетингових заходів, вартість наших засобів « Унікс-Клін» значно менше.

Увесь спектр послуг з догляду за одягом

У нас вам не просто виведуть  плями й очистять одяг. Ми повністю зможемо привести річ у порядок. Крім виведення плям і хімчистки (або аквачистки), ми правильно висушимо одяг та відпрасуємо. Особливо це важливо власникам костюмів, які в домашніх умовах ідеально выдпрасувати практично нереально.

Також ми обновимо вид ваших хутряних або шкіряних виробів. Такі речі здатні служити не один рік, зберігаючи вид нових, якщо не забувати вчасно приносити їх до нас на професійне чищення. Ми використовуємо спеціальні засоби, які не ушкоджують хутро й шкіру, але прекрасно справляються з будь-якими забрудненнями.

Бездоганний професіоналізм і сервіс

Наші співробітники швидко можуть зрозуміти, якими методами усунути плями в кожному конкретному випадку. При цьому вони обов’язково врахують особливості тканини, і постараються зробити всі, щоб ваша річ знову виглядала як нова.

Навіть найкраща якість послуги можна зіпсувати непрофесійним, грубим персоналом. Ми тримаємо марку у всьому, і якість сервісу – не виключення. Наші співробітники приймуть ваше замовлення й уважно віднесуть до всіх побажань. При одержанні ви не тільки одержите назад майже нову річ, але й ради по відходу, а також порцію гарного настрою.

Якщо ви прагнете здати речі в хімчистку, ми до ваших послуг. Наша професійна команда й сучасне встаткування – це та сама формула швидкого видалення плям і освіження будь-якого одягу: від спецівки й халатів до ділових костюмів і натурального хутра.

Интернет магазин хімії для хімчисток та пралень https://sfera-93.com/