Loading...

Наши клиенты

Вопросы? Сообщите нам / Питання? Повідомте нам

Химчистка одежды/Хімчистка одягу

Професійна хімчистка Унікс-Клін. Хімчистка вв Києві, суха чистка одягу, виробів зі шкіри та хутра.

Хімчистка  “Унікс-Клін”. Зазвичай власник може випрати більшість видів речей в домашній пральній машині, наприклад, постільна білизна або кофти. Але існують і речі, які не можна прати у звичайному режимі і яким рекомендується хімчистка. Це стосується делікатного одягу, шовку, а також всіх ділових костюмів, які не вийде просто закинути в пральну машинку.

Якщо ви хочете почистити або освіжити такий одяг, то завжди можете скористатися послугами професійних компаній, які займаються хімчисткою і аквачистка одягу в Києві. Хімчистка в Києві “УНІКС-КЛІН” надає свої послуги по хімчистці за доступними цінами. Ми оперативно і в найкоротші строки відновимо зовнішній вигляд тканини, повернемо її свіжість, а також видалимо будь-яку пляму.

Як відбувається процес хімчистки або аквачісткі- особливості фірми “УНІКС-КЛІН”

Професійна хімчистка – це обробка матеріалу досить агресивними речовинами, які виводять навіть найміцніші і глибокі плями. Жоден із засобів не псує одяг, не є токсичним або небезпечним, не викликає алергій. Тому ви можете не побоюватися негативних наслідків. До того ж, ми використовується тільки власну професійну хімію або порошки перевірених виробників. Хімчистка повністю безпечна як для користувача, так і для тканини будь-якого типу.

Хімчистка відбувається в кілька етапів:

  1. Попередній огляд. Майстри визначають тип прання, масштаб забруднень. Як правило, для більшості видів виробів спочатку потрібно визначити тільки вид обробки – суха або волога чистка (аквачистка). Друга виконується при більш складних забрудненнях. Тут же вам допоможуть розрахувати вартість професійної аквачистки білизни.
  2. Виведення плям. Як і вдома, під час хімчистки виробів потрібна попередня зачистка. Складні плями (застарілий жир, біологічні забруднення) замочують у спеціальних речовинах. Тільки після цього можна приступати безпосередньо до хімчистки.
  3. Сама хімчистка одягу або аквачистка виконується за допомогою якісних хімічних засобів від “УНІКС-КЛІН” на сучасному обладнанні. Всі роботи виконують досвідчені фахівці. Тому ви можете бути впевнені в тому, що ваші речі в надійних руках.
  4. Сушка одягу. Всі матеріали потрібно потім професійно висушити, щоб вони були у відмінному стані. Особливо це стосується костюмів або делікатних тканин.

“УНІКС-КЛІН” виконує всі роботи найкращим чином. Тому ви отримаєте тільки професійно очищені і випрану білизну, верхній одяг або килими. Всі послуги мають доступну для кожного клієнта вартість. Ви залишитеся задоволені тим, що вибрали нашу компанію.

хімчистка хімчистка

З нашими цінами Ви можете ознайомитись по ссилці https://www.sfera-93.com.ua/uk/cini/

Основна концепція нашої компанії – це надання повного універсального спектра послуг хімчистки з максимально можливою якістю наданих послуг за прийнятними цінами.  Звертаючись до нас Ви одержуєте послуги хімчистки в зручному для Вас місці та у короткий термін.

Интернет магазин хімії для хімчисток та пралень https://sfera-93.com/