Published by: 0

Підсилювач для хімчисток Унікс-Клін “У”

(попередня обробка й додавання в машину хімчистки)

Є активатором для чищення виробів з текстилю. Має плямовивідною дією, видаляє пілінг!

Підсилювач для хімчисток  дозволяє робити комплексне видалення майже всіх видів забруднень ( жирових, водорозчинних пігментних плям і т.д.), що суттєво поліпшує якість чищення одягу й скорочує строки її обробки. При цьому підвищується до 90% вихід одягу, що йде безпосередньо на прасування.

Застосовується як для попередньої обробки: так і для додавання в барабан машини хімчистки, що працюють на перхлоретілені. Підсилювач розчиняється в перхлоретилені  й не виявляє негативного впливу на фільтр, а так само легко дистилюється й має нейтральну реакцію.

Являє собою прозору однорідну рідину! Спеціальна  формула  та активізуючи добавки, сприяють  прекрасному результату при видаленні водорозчинних, пігментних, танинных забруднень,  а так само соляних і водних розводах на підкладі. Видалення пілінга з текстильних виробів  відбувається в першій ванні,  пилинг накопичується в ігло. За допомогою підсилювача віддаляються  численні субстанції плям при невеликій  витраті препарату!

Підсилювач хімчистки не надає одягу неприємного запаху й зберігає свою однорідність при тривалому зберіганні ( до 12 місяців).

Підсилювач містить спеціальні добавки, що захищають від корозії  встаткування хімчисток. До складу продукту  не входять агресивні, шкідливі речовини й компонента, заборонені до застосування на підприємствах побутової хімії.

ЗАСТОСУВАННЯ:

ПОПЕРЕДНЄ ЗАЧИЩЕННЯ:

Підсилювач наноситься щіткою або розпилювачем на забруднені місця, 10-15 хвилин  дається витримка й закладається в барабан машини хімічного чищення.

ДОБАВКА В МАШИНУ ХІМЧИСТКИ:

Кількість і час застосування підсилювача залежить від ступеня забруднення і якості виробу.

-1 – ванна : 3-5 мол. підсилювача на 1 літр  розчинника. Розчинник з робочого бака- низький рівень – 6 хвилин «насосний кругообіг» з підсилювачем – скидання в дистилятор за допомогою насоса- отжим у дистилятор.

 

УВАГА!       

Підсилювач готовий до застосування. Водою не розчиняти.

для хімчисток