Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Loading...

Наши клиенты

Вопросы? Сообщите нам / Питання? Повідомте нам

Химчистка одежды/Хімчистка одягу

Професійна хімчистка одягу в місті Києві, чистка одягу, виробів зі шкіри та хутра.

Зазвичай власник може випрати більшість видів речей в домашній пральній машині, наприклад, постільна білизна або кофти. Але існують і речі, які не можна прати у звичайному режимі і яким рекомендується хімчистка. Це стосується делікатного одягу, шовку, а також всіх ділових костюмів, які не вийде просто закинути в пральну машинку.

Якщо ви хочете почистити або освіжити такий одяг, то завжди можете скористатися послугами професійних компаній, які займаються хімчисткою і фквачистка одягу в Києві. Хімчистка «УНІКС-Клин» надає свої послуги по хімчистці за доступними цінами. Ми оперативно і в найкоротші строки відновимо зовнішній вигляд тканини, повернемо її свіжість, а також видалимо будь-яку пляму.

Як відбувається процес хімчистки або аквачісткі- особливості фірми «УНІКС-Клин»

Професійна хімчистка – це обробка матеріалу досить агресивними речовинами, які виводять навіть найміцніші і глибокі плями. Жоден із засобів не псує одяг, не є токсичним або небезпечним, не викликає алергій, тому ви можете не побоюватися негативних наслідків. До того ж, ми використовується тільки власну професійну хімію або порошки перевірених виробників. Хімчистка повністю безпечна як для користувача, так і для тканини будь-якого типу.

Хімчистка відбувається в кілька етапів:

  1. Попередній огляд. Майстри визначають тип прання, масштаб забруднень. Як правило, для більшості видів виробів спочатку потрібно визначити тільки вид обробки – суха або волога чистка (пральня). Друга виконується при більш складних забрудненнях. Тут же вам допоможуть розрахувати вартість професійної аквачистки білизни.
  2. Виведення плям. Як і вдома, під час хімчистки виробів потрібна попередня зачистка. Складні плями (застарілий жир, біологічні забруднення) замочують у спеціальних речовинах. Тільки після цього можна приступати безпосередньо до хімчистки.
  3. Сама хімчистка одягу або аквачистка виконується за допомогою якісних хімічних засобів від «УНІКС-Клин» на сучасному обладнанні. Всі роботи виконують досвідчені фахівці, тому ви можете бути впевнені в тому, що ваші речі в надійних руках.
  4. Сушка одягу. Всі матеріали потрібно потім професійно висушити, щоб вони були у відмінному стані. Особливо це стосується костюмів або делікатних тканин.

«УНІКС-Клин» виконує всі роботи найкращим чином, тому ви отримаєте тільки професійно очищені і випрану білизну, верхній одяг або килими. Всі послуги мають доступну для кожного клієнта вартість. Ви залишитеся задоволені тим, що вибрали нашу компанію.

Хімчистка Унікс-клін Хімчистка Унікс-клін

З нашими цінами Ви можете ознайомитись по ссилці http://www.sfera-93.com.ua/uk/cini/

 

ІСТОРІЯ ВИНИКНЕННЯ ХІМЧИСТКИ

Забруднення і плями на текстильних виробах – це не винахід нашого часу: нашими предкам доводилося мати справу з цим явищем і багато століть назад. Найбільш вживаними засобами чищення тоді були вода і мило.

Якщо історія фарбування і вичинки тканин в Індії відома з 2500 р до н.е., а прання одягу з 84 до н е., То історичний шлях розвитку технології хімічного чищення починається в XVI в. З виходом у світ книги присвяченій видалення плям жиру, масла і вина з шовкової і оксамитової одягу (1532 р р Німеччина).         Існує легенда, що приблизно 280-300 років тому випадково було виявлено чищення дію скипидару. Скипидар має властивість розчиняти всі жирові речовини і смоли, не порушуючи кольору і структури волокон. Негативним фактором є запах розчинника, що залишається в одязі.            У 1716 р У Парижі була опублікована книга, в якій для видалення плям жирів і масел рекомендувалося застосовувати, розчини мила, яєчного жовтка, жовчі, скипидару.Французький хімік Чаптала в 1808 г.напісал книгу для чистильників одягу.Чаптала відзначав, що професія чистильника заслуговує великої уваги. У книзі вперше було дано наукові основи процесу видалення плям, і запропонована класифікація плям і забруднень. Зазначалося, що скипидар розчиняє жири, смоли і не викликає руйнування барвників і волокон.         У 1854 р Була опублікована книга Томаса Лава “Мистецтво фарбування, чищення, витягування і оздоблення одягу по англійською та французькою методам”, в якому автор охарактеризував стан хімічної чистки в Європі в 50-ті роки XIX ст. В цей час одяг очищали шляхом занурення в судини зі скипидаром. Для видалення надлишку скипидару одяг загортали в бавовняну тканину і потім вивітрюється запах скипидару на свіжому повітрі.      Перше підприємство хімічної чистки було організовано 1825 р Парижі Жолли Белень.Перша сконструйована в цей час машина хімічної чистки мала барабан з дерев’яних планок, який занурювався в оцинковану металеву ванну, наповнену скипидаром.У 1854 р в Берліні було засновано промислове виробництво з хімічного чищення одягу. Як розчинники там застосовували бензин, потім в бензин почали додавати для зниження пожежонебезпеки бензомило. Воно являло собою кисле амонійне мило, що отримується часткової нейтралізацією олеїнової кислоти аміаком.Подальший розвиток хімчистки і машинобудування в цій області визначається застосуванням нових розчинників.      Вже в 1830 році було встановлено що бензол чистить краще скипидару. На відміну від скипидару, після чистки бензолом не залишається ніякого запаху. Однак недоліком бензолу є займистість і токсичність. Згодом бензол був витіснений легким бензином (1850 г.), проте з точки зору займистості не поступається бензолу. Загальними недоліками всіх розчинників (уайт-спірит) на основі вуглеводнів є легка займистість і (в суміші з повітрям) вибухонебезпечність. З цими негативними якостями також намагалися боротися за допомогою спеціальних добавок, так званих бензинових мил.

У 1925 р було встановлено, що різні марки важкого бензину з точкою займання від 35 до 600С чистять текстильні вироби так само добре, як легкий бензин. На честь винахідника ці важкі бензини назвали “розчином Стоддард”. Важкі бензини ще і сьогодні застосовують в США, Австралії і в ряді інших країн.У 1910 р в хімчистці текстильних виробів в якості розчинника в перший раз був застосований один з хлористих вуглеводнів – тетрахлористим вуглеводень. Перевага хлористих вуглеводнів є їх сильніше в порівнянні з бензином для чищення дію; при цьому вони, як правило, не займаються.Застосування цих нових розчинників зажадало створення нових машин хімічної чистки. Їх гідність полягало в тому, що чистка, віджимання і сушка виробів проводилася в одній камері. Машини були з водяним охолодженням парів розчинника, відкритого типу, тобто з викидом в атмосферу парів перхлоетілена при провітрюванні одягу після циклу хімчистки.З 1920 р в Німеччині і деяких інших країнах почали використовувати трихлоретилен, але вже починаючи з 1930 р трихлоретилен все активніше замінюється перхлоретиленом (ПХЕ).У 1980 р з’явилися машини хімчистки закритого типу, із замкнутим технологічним циклом чищення без вихлопу парів ПХЕ в атмосферу.

У 1989 р з’явилися машини хімчистки з системою охолодження і поглинання (адсорбція). Система охолодження була вдосконалена в комбінації з системою поглинання (поглиначами): охолоджене повітря проходить через активоване вугілля, який поглинає залишки розчинника. Ця технічна розробка дозволила значно знизити рівень концентрації розчинника не тільки в повітрі, але і на речах в момент закінчення всього процесу чистки, машини стали більш екологічно безпечними, як для обслуговуючого персоналу, так і для навколишнього середовища.

1990 рік – Новий вуглеводень KWL. Новий вид вуглеводню (який не містить хлор і фтор) завдяки своїм складом досить м’яко проводить чищення виробів з найскладніших видів тканин, але має властивість легко запалюється. Виробники обладнання з кожним роком використовують вдосконалені розробки, що дозволяють працювати без особливого ризику.

1993 рік – Аквачистка. Хоча основним елементом даного «розчинника» є вода, цей процес (обробка) не можна порівняти з роботою пральної машини. Аквачистка проводиться при низькій температурі з малими оборотами (для мінімізації механічного впливу на тканину) і застосуванням спеціальних миючих засобів. Зокрема така чистка може бути застосована до речей, обробка яких дозволена максимум при 40 ° С. На сьогоднішній день близько 40% оброблюваних речей проходять саме аквачищення.